Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd - Verkocht

Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Bob Buys - Karakteristiek impressionistisch Aquarel "Boten in Haven" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Bob Buys (1912-1970)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 x 35 cm (h x b)
Passe-partout35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Barthold (Bob) Buys (Amsterdam, 24 maart 1912 - aldaar, 16 augustus 1970) was een Nederlandse figuratieve kunstschilder. Hij schilderde en aquarelleerde landschappen, haven- en stadsgezichten, portretten en bloemstillevens, vaak op een impressionistische manier. Hij illustreerde tevens verscheidene boeken.

    Buijs volgde de opleiding aan het Rijksinstituut Tekenleraren in Amsterdam. Hij werkte veel in Frankrijk, in Bretagne en Port Vendres. Zijn palet was dan ook zeer licht. Hij was tekenleraar aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam en aan de lerarenopleiding in Tilburg. Hij was lid van de Hollandse Aquarellistenkring, De Onafhankelijken en Arti et Amicitiae. Bob Buijs was tevens kunstcriticus van Het Vrije Volk en het Haarlems Dagblad.

wat bruine vlekjes in de luchtpartij. De kleuren zijn fris. Linksonder gesigneerd.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd7-11-2021 om 15:43
Eindtijd14-11-2021 om 21:14
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken