Iedere maandagavond loopt een Special af met speciale aandacht voor een kunstenaar of thema. Meedoen als verkoper? Dat kan! Kijk hier voor meer informatie.
Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst)
Vergelijkbaar item plaatsen
Omschrijving
Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1978
Techniek
Litho
Drager
Japans Papier
Stijl
Modern
Onderwerp
Abstract
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
50 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst
75 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
60
Prachtige compositie van Bram van Velde uit 1978. Tienkleuren litho op ‘japon nacré’ papier (japans papier met parelmoer glans), met potlood gesigneerd en genummerd (15/60). In mooie metalen lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in zeer goede conditie. Literatuur: Bram van Velde Les Lithographies II 1974-1978 van Mason/Putman (MP no. 299).
Afmetingen: 75cm x 61cm (incl. lijst), 50cm x 38cm (blad)
Dit item wordt bij voorkeur opgehaald. Verzending per koerier is eventueel mogelijk en kan door de koper zelf geregeld worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers of Easy2send via de Kunstveiling website).
Bij aankoop kan een kunstwerk altijd, maar wel op afspraak, worden opgehaald in Diemen (vlakbij Amsterdam, paar minuten vanaf de ringweg A10). De termijn voor ophalen is zeer ruim; u kunt het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan (omgeving) Amsterdam voor andere zaken. In dat geval bespaart u, vanzelfsprekend, verzendkosten. De enige uitzondering op bovenstaande is dat als de verkoper op enig moment besluit het werk gratis te verzenden dat dit bindend is m.a.w. het werk kan in dat geval niet opgehaald worden. Dit zal alleen in uitzonderlijke gevallen gebeuren en de koper zal geen enkel financieel risico lopen.
Conditie
Conditie
Zeer Goed
Transport
Afhalen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland
Betalen
U dient de aankoop vooraf via ons betaalsysteem te voldoen. Betalen bij afhalen op locatie is niet mogelijk.
koeriersdienst
Ben u niet in staat om een werk zelf af te halen, dan kunt u een koeriersdienst inschakelen om het werk te laten afhalen. Klik hier voor meer informatie over hoe dit werkt en bekijk de tarieven.
Verzenden
Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden
Garantie
Garantie
Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie .