Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst)

Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!Bram van Velde - Abstracte compositie, litho in 10 kleuren (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Litho
Drager Japans Papier
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 75 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
Prachtige compositie van Bram van Velde uit 1978.  Tienkleuren litho op ‘japon nacré’ papier (japans papier met parelmoer glans), met potlood gesigneerd en genummerd (15/60).  In mooie metalen lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.  Literatuur: Bram van Velde Les Lithographies II 1974-1978 van Mason/Putman (MP no. 299).

Afmetingen: 75cm x 61cm (incl. lijst), 50cm x 38cm (blad)

Dit item wordt bij voorkeur opgehaald.  Verzending per koerier is eventueel mogelijk en kan door de koper zelf geregeld worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers of Easy2send via de Kunstveiling website).