Bram van Velde - Epreuve d’artiste

Bram van Velde - Epreuve d’artiste kopen? Bied vanaf 525!
Bram van Velde - Epreuve d’artiste kopen? Bied vanaf 525!Bram van Velde - Epreuve d’artiste kopen? Bied vanaf 525!Bram van Velde - Epreuve d’artiste kopen? Bied vanaf 525!Bram van Velde - Epreuve d’artiste kopen? Bied vanaf 525!Bram van Velde - Epreuve d’artiste kopen? Bied vanaf 525!
  • Bram van Velde (1895-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen37.5 cm x 34 cm (h x b)
Lijst67.5 cm x 60.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sterke kleuren compositie, in “frisse” staat.
Editie: epreuve d’artiste, handgesigneerde litho.
In mooie Heijdenrijk lijst.

Bram van Velde (1895-1981)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

96 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
60.7 cm
67.5 cm
34 cm
37.5 cm
Starttijd:16-02-2022 om 15:03
Eindtijd:21-02-2022 om 21:53
Openingsbod € 525
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie