Ingelijste litho van Bram van Velde. Het werk kan zo aan de muur. Nummer: E.A. Afmetingen lijst: H87 x b70 cm. Afmetingen voorstelling: H61 x b47 cm. Het is rechtsonder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Verzending:
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook worden verzonden met een koerier. De kosten binnen Nederland zijn 48,50 euro. Voor Vlaanderen zijn de kosten: 88,50 euro.