Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek - Verkocht

Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek kopen? Bied vanaf 299!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek kopen? Bied vanaf 299!Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek kopen? Bied vanaf 299!Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek kopen? Bied vanaf 299!Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek kopen? Bied vanaf 299!Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek kopen? Bied vanaf 299!Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek kopen? Bied vanaf 299!Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek kopen? Bied vanaf 299!Bram van Velde - litho, met potlood gesigneerd en genummerd 2 - incl groot kunstboek kopen? Bied vanaf 299!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 39.5 x 45.5 cm (h x b)
Passe-partout 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage dit is nr. 2 uit onbekende oplage

Blad, 39.5x45.5 cm, aan de bovenrand bevestigd achter passepartout. Aan de achterzijde een los steunkarton.
Onbekende oplage, aan de achterzijde in potlood geschreven: nr.2.
Met potlood aan de voorzijde gesigneerd.

Incl. kunstboek, hardcover met omslag. 28x29 cm; 164 pag. ; uit 1989, uitgeverij SDU. Rijk geillustreerd in kleur. In goede gebruikte staat.
In zeer goede gebruikte staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00