Bram van Velde - Litho - Verkocht

Bram van Velde - Litho kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Litho kopen? Bied vanaf 250!Bram van Velde - Litho kopen? Bied vanaf 250!Bram van Velde - Litho kopen? Bied vanaf 250!Bram van Velde - Litho kopen? Bied vanaf 250!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 58 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 46/190

Litho van Bram van Velde. Nummer: 46/190.  Afmetingen blad: H58 x b76cm. Afmetingen voorstelling: h63 x b48 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Uitgegeven door Prent190

Verzenden: We verzenden op dinsdag - en donderdag.

De voorstelling is in goede staat. De randen om het werk heen zijn wat vergeeld en er zitten in de hoeken wat plakresten.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 50,00