Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 25 |
Ronduit apart werk van de beroemde Zuid-Afrikaanse/Franse schrijver, dichter en beeldend kunstenaar Breyten Breytenbach. Een soort kruising tussen Kamagurka, Kanters en Melle. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’68) en genummerd (23/25), in de plaat getiteld, gesitueerd (“Hotel de Montmort / Parys”) en nogmaals gedateerd (“1 april 1968”). In goede conditie, hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x 38cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 4-10-2020 om 13:02 |
Eindtijd | 12-10-2020 om 19:48 |