Breyten Breytenbach - ‘N blom is ‘n vlieg met kimono, litho - Verkocht

Breyten Breytenbach - ‘N blom is ‘n vlieg met kimono, litho kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Breyten Breytenbach - ‘N blom is ‘n vlieg met kimono, litho kopen? Bied vanaf 150!Breyten Breytenbach - ‘N blom is ‘n vlieg met kimono, litho kopen? Bied vanaf 150!Breyten Breytenbach - ‘N blom is ‘n vlieg met kimono, litho kopen? Bied vanaf 150!Breyten Breytenbach - ‘N blom is ‘n vlieg met kimono, litho kopen? Bied vanaf 150!Breyten Breytenbach - ‘N blom is ‘n vlieg met kimono, litho kopen? Bied vanaf 150!Breyten Breytenbach - ‘N blom is ‘n vlieg met kimono, litho kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2943 verkochte items
Alle items van deze verkoper (249)
  • Breyten Breytenbach (1939)
Jaartal1968
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25

Ronduit apart werk van de beroemde Zuid-Afrikaanse/Franse schrijver, dichter en beeldend kunstenaar Breyten Breytenbach.  Een soort kruising tussen Kamagurka, Kanters en Melle. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’68) en genummerd (23/25), in de plaat getiteld, gesitueerd (“Hotel de Montmort / Parys”) en nogmaals gedateerd (“1 april 1968”).  In goede conditie, hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld.  Ingelijst met passe-partout is het werk prima.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x 38cm (beeld)

Hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.

Breyten Breytenbach (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2943 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-10-2020 om 13:02
Eindtijd:12-10-2020 om 19:48
Jazzyjan
12 okt. / 19:43
€ 150