Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 - Verkocht

Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 1!Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 1!
  • Carel Willink (1900-1983)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig magisch realistisch werk van de hand van Carel Willink. In 1979 uitgegeven naar aanleiding van een werk uit 1963.

Door Carel Willink zelf met de hand gesigneerd.

Uitgegeven in een oplage van 75 exemplaren. Dit betreft één van de tien proefdrukken (P.D.A.).

Ophalen heeft de voorkeur vanwege de grootte van het werk.

Albert Carel Willink is een van de belangrijkste vertegenwoordigers van het magisch realisme in Nederland. Willink hanteert een zorgvuldige, realistische schilderwijze om de werkelijkheid te transponeren in een fantastische schijnwereld. De beeldspraak van deze ‘magisch’ of liever ‘fantastisch realist’, zoals Willink zichzelf bij voorkeur noemt, is verwant aan die van het surrealisme. Tijdens een reis in Italië in 1962 wordt de kunstenaar getroffen door de renaissancesculpturen in het park van het kasteel van Bomarzo nabij Orvieto. De beelden inspireren hem tot vijf grote schilderijen, waaronder Het evenwicht der krachten. ‘Ik kon niet nalaten’, zegt Willink over dit schilderij, ‘om er iets van ijzer bij te schilderen: de lanceerinrichting van een ruimtevaartuig. In ijzerwerk zit kracht. En daarbij de onmachtige wereld van de beelden; het bewijst de vergankelijkheid van alles om ons heen...’ (bron MSK Gent).
Het werk is eerder ingelijst geweest. Aan de achterzijde van het werk zit wat (resten van ) tape. Aan de voorzijde zit een rand van verkleuring, waar de passe-partout heeft gezeten. Vanzelfsprekend valt dit weg onder een nieuwe passe-partout. De afbeelding zelf is in een keurige conditie.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 27,00
Naar Duitsland € 27,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 45,00

ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland
Starttijd5-12-2023 om 11:01
Eindtijd18-12-2023 om 20:37
Biedingen (13)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken