14k gouden broche met emaille en parels
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Fraaie tekening van Cees Bantzinger met lijst (lijstmaat 51 x 41 cm). Prentmaat 29 x 21 cm.
Het werk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of goed verpakt (op risico voor de koper) als pakket worden verzonden per aangetekende post.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 4-5-2018 om 10:43 |
Eindtijd | 18-5-2018 om 21:43 |