| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1970, voorstellende Atelierraam in de Schalkwijkerstraat te Utrecht.
Potlood gesigneerd rechtsonder, genummerd 15/20 linksonder.
Beeldmaat 17 x 11 cm. Ingelijst. Lijstmaat 35,7 x 27,7 cm.
Afgebeeld in boek "Charles Donker etser" uit 2002 op bladzijde 60.
Charles Donker is geboren te Utrecht in 1940.
| Transport | |
| Garantie | |