Charles Donker - Charles Donker - ets - Geknotte zwarte moerbei - Verkocht

Charles Donker - ets - Geknotte zwarte moerbei kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker - ets - Geknotte zwarte moerbei kopen? Bied vanaf 125!Charles Donker - ets - Geknotte zwarte moerbei kopen? Bied vanaf 125!Charles Donker - ets - Geknotte zwarte moerbei kopen? Bied vanaf 125!Charles Donker - ets - Geknotte zwarte moerbei kopen? Bied vanaf 125!Charles Donker - ets - Geknotte zwarte moerbei kopen? Bied vanaf 125!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets uit 1972, voorstellende een geknotte zwarte moerbei in de Ardèche.

Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 12 linksonder.

In de plaat betiteld St. Laurent s.Coiron.

Beeldmaat 12,5 x 19,8 cm. Ingelijst. Lijstmaat 30,7 x 36,3 cm.

Afgebeeld in boek "Charles Donker etser" uit 2002 op bladzijde 23.

Charles Donker is geboren te Utrecht in 1940.