Charles Donker - Charles Donker - ets - Slakje - Verkocht

Charles Donker - Charles Donker - ets - Slakje kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker - Charles Donker - ets - Slakje kopen? Bied vanaf 150!Charles Donker - Charles Donker - ets - Slakje kopen? Bied vanaf 150!Charles Donker - Charles Donker - ets - Slakje kopen? Bied vanaf 150!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14 van 20
Fraaie zeer fijne en gedetailleerde ets .
Aangekocht in 1982 bij Gallerie Willie Schoots op de Willemstraat te Eindhoven .
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Objectlocatie's-gravenhage,  Nederland
Starttijd1-12-2023 om 15:06
Eindtijd10-12-2023 om 22:52
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken