Charles Donker - Dode Beflijster kop naar rechts - bijzondere ets uit 1977 - 21019 - Verkocht

Charles Donker - Dode Beflijster kop naar rechts - bijzondere ets uit 1977 - 21019 kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker - Dode Beflijster kop naar rechts - bijzondere ets uit 1977 - 21019 kopen? Bied vanaf 200!Charles Donker - Dode Beflijster kop naar rechts - bijzondere ets uit 1977 - 21019 kopen? Bied vanaf 200!Charles Donker - Dode Beflijster kop naar rechts - bijzondere ets uit 1977 - 21019 kopen? Bied vanaf 200!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Proefdruk
Een zelfde proefdruk van dit werk bevindt zich in de collectie van het museum Boijmans van Beuningen in Rotterdam.
Deze ets is in 1980 aangekocht bij Galerie Willie Schoots op de Willemstraat te Eindhoven
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25