Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984

Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984 kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 602,00

Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984 kopen? Bied vanaf 350!Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984 kopen? Bied vanaf 350!Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984 kopen? Bied vanaf 350!Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984 kopen? Bied vanaf 350!Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984 kopen? Bied vanaf 350!Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984 kopen? Bied vanaf 350!Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984 kopen? Bied vanaf 350!Charles Donker - ets - Noordoostenwind - definitieve, 3e staat - 1984 kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Charles Donker (1940)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ets van de hand van Charles Donker, in een topconditie.

Onder andere in de collectie van het Rijksmuseum

Info RKD:

CD 84-3
Noordoostenwind, ca. 1984
ets, 265 x 371 mm
onderschrift rechts: sneeuw veel hout NO WIND 3°C 1034 mb
oplage: 50
exemplaren:
Ie staat: bosgezicht op verschillende niveaus grotendeels voltooid: RP-P-2003-803(proefdruk)
IIe staat: in onderschrift links toegevoegd: KONIJNEN; achtergrond versterkt: *RP-P-2003-804 (proefdruk; JN: bij bezoek 8 maart 1985)
IIIe staat: aan onderschrift in linker benedenhoek toegevoegd: opnieuw koud en harde oostenwind [over KONIJNEN]: RH, inv. 01031; CD
literatuur: de Jongh & Schatborn 2002, p. 67 (expl. RH)
tentoonstelling:  Amsterdam 1985; Haarlem, Leeuwarden 1986; Laren 1986a en b; Utrecht 1988; Parijs 1988; Utrecht 1991; Amsterdam 1993; Almelo 2003
opmerking: verkoop vanaf april 1985

Dit item is verkocht voor 602,00

Starttijd:24-11-2019 om 09:19
Eindtijd:08-12-2019 om 21:00

Biedingen (16):

Mulken
8 dec. / 20:53
€ 602
Gnav
8 dec. / 20:53
€ 582
Gnav
8 dec. / 20:41
€ 581
Mulken
8 dec. / 20:39
€ 561
Gnav
8 dec. / 20:39
€ 560
Mulken
8 dec. / 20:10
€ 540
Gnav
8 dec. / 08:15
€ 520
Hamelink
8 dec. / 08:14
€ 500
Gnav
8 dec. / 08:14
€ 480
Hamelink
8 dec. / 08:14
€ 460
Gnav
8 dec. / 08:14
€ 440
Hamelink
29 nov. / 21:49
€ 420
DeHaas16
29 nov. / 21:49
€ 400
DeHaas16
29 nov. / 21:42
€ 390
Hamelink
29 nov. / 21:42
€ 370
DeHaas16
29 nov. / 18:37
€ 350