Deze ets toont een wijds Provençaals landschap met glooiende heuvels, lage vegetatie en een solitaire boom aan de rechterzijde van de compositie. Charles Donker werkt met een uiterst verfijnd en gedisciplineerd lijnenspel, waarbij subtiele toonverschillen en textuur de ruimte en diepte van het landschap bepalen. De sobere zwart-wituitvoering versterkt het verstilde, contemplatieve karakter van het werk. Het beeld ademt rust en tijdloosheid en is typerend voor Donkers precieze en poëtische benadering van het landschap.
Goed
Het papier vertoont duidelijke maar gelijkmatige ouderdomsverkleuring, vooral zichtbaar in het passe-partoutgebied. Geen zichtbare scheuren, plooien of papierverlies. De etsafdruk is scherp en helder. Ingelijst achter glas; passe-partout is verkleurd en niet zuurvrij, lijst in nette staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25