Charles Donker - Landschap in de provence

Charles Donker - Landschap in de provence kopen? Bied vanaf 150!
Charles Donker - Landschap in de provence kopen? Bied vanaf 150!Charles Donker - Landschap in de provence kopen? Bied vanaf 150!Charles Donker - Landschap in de provence kopen? Bied vanaf 150!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 13 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 29 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Genummerd exemplaar (nr. 3), oplage onbekend
Deze ets toont een wijds Provençaals landschap met glooiende heuvels, lage vegetatie en een solitaire boom aan de rechterzijde van de compositie. Charles Donker werkt met een uiterst verfijnd en gedisciplineerd lijnenspel, waarbij subtiele toonverschillen en textuur de ruimte en diepte van het landschap bepalen. De sobere zwart-wituitvoering versterkt het verstilde, contemplatieve karakter van het werk. Het beeld ademt rust en tijdloosheid en is typerend voor Donkers precieze en poëtische benadering van het landschap.
Het papier vertoont duidelijke maar gelijkmatige ouderdomsverkleuring, vooral zichtbaar in het passe-partoutgebied. Geen zichtbare scheuren, plooien of papierverlies. De etsafdruk is scherp en helder. Ingelijst achter glas; passe-partout is verkleurd en niet zuurvrij, lijst in nette staat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25