Charles Donker - Meisje op een bank - litho uit 1962 - oplage 325 - Verkocht

Meisje op een bank - litho uit 1962 - oplage 325 kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Meisje op een bank - litho uit 1962 - oplage 325 kopen? Bied vanaf 75!Meisje op een bank - litho uit 1962 - oplage 325 kopen? Bied vanaf 75!Meisje op een bank - litho uit 1962 - oplage 325 kopen? Bied vanaf 75!Meisje op een bank - litho uit 1962 - oplage 325 kopen? Bied vanaf 75!Meisje op een bank - litho uit 1962 - oplage 325 kopen? Bied vanaf 75!Meisje op een bank - litho uit 1962 - oplage 325 kopen? Bied vanaf 75!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Afbeelding maat ca. 31 x 38 cm.
In potlood gesigneerd en met oplagenummer 245/325.
Achter passepartout en glas, in de originele lijst in redelijke conditie, 46/58 cm. Secure verzending. Afhalen heeft wel de voorkeur i.v.m. de grootte van de glasplaat.