Karel Appel - zeefdruk: Bird in summer landscape - 1977 (nieuwe lijst!!!)
Michael Steiner - "BOXOS" 1980 - editie
Corneille - Ingelijste litho: "Cobra 1948" - 1986(nette lijst!)
Corneille - Été triomphant, zeefdruk
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.