Charles Donker - RHIJNAUWEN // ETS VAN CHARLES DONKER - Verkocht

RHIJNAUWEN  //  ETS VAN CHARLES DONKER kopen? Bied vanaf 160!
Grafiek (handgesigneerd)

RHIJNAUWEN  //  ETS VAN CHARLES DONKER kopen? Bied vanaf 160!RHIJNAUWEN  //  ETS VAN CHARLES DONKER kopen? Bied vanaf 160!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fijn uitgewerkte ets van Charles Donker met als onderwep het landschap in Rhijnauwen.

Titel : landschap in Rhijnauwen (buizerd)

Jaartal : 1973

Oplage : 50 exemplaren. Dit is nr. 16. (de oplage is verkocht tussen dec. 1975 en sept.1980)

Afmetingen beeld : 17.5 x 19.7 cm

Gesigeerd : gesigneerd met potlood

Materiaal : ets op geschept papier

Ingelijst : de prent is opgenomen in passepartout met achtervel

Conditie : in uitstekende staat

Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd

Verzending : de prent kan worden verzonden. Kosten 8.50 euro