| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fijn uitgewerkte ets van Charles Donker met als onderwep het landschap in Rhijnauwen.
Titel : landschap in Rhijnauwen (buizerd)
Jaartal : 1973
Oplage : 50 exemplaren. Dit is nr. 16. (de oplage is verkocht tussen dec. 1975 en sept.1980)
Afmetingen beeld : 17.5 x 19.7 cm
Gesigeerd : gesigneerd met potlood
Materiaal : ets op geschept papier
Ingelijst : de prent is opgenomen in passepartout met achtervel
Conditie : in uitstekende staat
Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd
Verzending : de prent kan worden verzonden. Kosten 8.50 euro
| Transport | |
| Garantie | |