Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 23.5 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Christian Dotremont - Liberté des Figures
2 lithos uit 1976 uit het literaire project met André Miguel
Deze 2 werken worden nog zelden samen aangeboden, beiden in zeer goede staat.
-La Terre ouvre ses paupières / humides
-Torche de fibres / éclairs
2 Lithos op Rives Vellum papier,
beide exemplaar XX/LXXX
23.5 x 18 cm
Handgesigneerd in potlood rechtsonder
Handgenummerd in potlood linksonder
Deze 2 werken zaten bij de luxe uitgave van het boek "Liberté de figures" André Miguel, Lettera Amorosa, Braine-le-Comte 1976
Zie foto, het boek is niet inbegrepen
Gedocumenteerd in :"Christian Dotremont. Les estampes - De prenten" Samuel Vanhoegaerden Gallery, Knokke 2007, cf. nrs. 7 & 8
In zeer goede staat,
Nooit ingekaderd en steeds in donkere lade bewaard.
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.