Christo - Orange store front

Christo - Orange store front kopen? Bied vanaf 300!
Christo - Orange store front kopen? Bied vanaf 300!Christo - Orange store front kopen? Bied vanaf 300!Christo - Orange store front kopen? Bied vanaf 300!Christo - Orange store front kopen? Bied vanaf 300!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo Javacheff (1935-2020) - Orange store frontLithografie - Ongesigneerd

Originele steenlitho 'Red store front' van de beroemde Christo Javacheff uitgegeven in oplage van 1000 door Ediciones Poligrafa Barcelona.

Deze originele Christo-lithografie is afkomstig uit de schaarse en rijkelijk geproduceerde limited edition-portfolio die in 1979 werd gepubliceerd door het atelier Poligrafa van Barcelona, in samenwerking met de prestigieuze Redfern Gallery of London. Het project is gedaan als eerbetoon aan de eerdere Redfern-catalogi van de jaren 60 (die nu zeer zeldzaam zijn) en met dezelfde uitstekende technische kwaliteit. Dit portfolio bevat 18 prints van verschillende beroemde artiesten: Jim Bird, Jorge Camacho, Jorge Castillo, Christo, Josep Guinovart, Hernández Pijoan, Wifredo Lam, Roberto Sebastián Matta, Joan Miró (cover), Joan Ponç, Ràfols-Casamada, Graham Sutherland, Rufino Tamayo, Antoni Tapies, Hervé Télémaque, ...

Portfolio was genummerd op de verantwoordingspagina.
Lithografie wordt geleverd zonder de verantwoordingspagina.

Uitstekende staat. Juist ingelijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hulshout / kalmthout, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 20,00
Naar Nederland € 30,00

Starttijd26-4-2021 om 18:55
Eindtijd4-5-2021 om 22:23
Openingsbod € 300
ObjectlocatieHulshout / Kalmthout,  België