Christo Javacheff (1935-2020) - Orange store frontLithografie - Ongesigneerd
Originele steenlitho 'Red store front' van de beroemde Christo Javacheff uitgegeven in oplage van 1000 door Ediciones Poligrafa Barcelona.
Deze originele Christo-lithografie is afkomstig uit de schaarse en rijkelijk geproduceerde limited edition-portfolio die in 1979 werd gepubliceerd door het atelier Poligrafa van Barcelona, in samenwerking met de prestigieuze Redfern Gallery of London. Het project is gedaan als eerbetoon aan de eerdere Redfern-catalogi van de jaren 60 (die nu zeer zeldzaam zijn) en met dezelfde uitstekende technische kwaliteit. Dit portfolio bevat 18 prints van verschillende beroemde artiesten: Jim Bird, Jorge Camacho, Jorge Castillo, Christo, Josep Guinovart, Hernández Pijoan, Wifredo Lam, Roberto Sebastián Matta, Joan Miró (cover), Joan Ponç, Ràfols-Casamada, Graham Sutherland, Rufino Tamayo, Antoni Tapies, Hervé Télémaque, ...
Portfolio was genummerd op de verantwoordingspagina.
Lithografie wordt geleverd zonder de verantwoordingspagina.