Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s

Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.5 x 27.2 cm (h x b)
Incl. lijst22.8 x 31.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageuniek stuk
The Pont Neuf Wrapped, Paris, 1975-85
Artcard gesigneerd door Christo + origineel stofstuk + 2 foto's ter plaatse genomen in 1985.
© Christo 1985 – artcard offset printed in France / photo: Wolfgang Volz.
Professioneel ingelijst in zwart frame met acrylglas. Achteraan afgetapet in zwart en voorzien van een steun en ophanging voor wandmontage.
31,8 x 22,8 x 1,6 cm
Uniek stuk.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 18,50
Naar Nederland € 25,50
Naar Duitsland € 25,50
Europese Unie € 36,50
Wereldwijd € 110,50

Openingsbod € 420
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAssenede,  België
Starttijd16-4-2024 om 23:24
Eindtijd25-4-2024 om 19:36