Christo - Wrapped Reichstag - Verkocht

Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 325!
Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 325!Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 325!Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 325!Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 325!Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 325!Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 325!Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 325!
  • Christo (1935-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62.5 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageZeer zeldzaam

Zeldzame offsetlitho van the Wrapped Reichstag van Christo uit 1979.
Gesigneerd en gedateerd in de plaat én handgesigneerd door Christo in zwarte viltstift.

Afkomstig: Carlo Bonte Auctions

Christo (1935-2020)

BulgaarBulgaarAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  user
FA. (9)

Lid sinds 2010
54 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
98 cm
62.5 cm
Dit item is verkocht voor 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2022 om 23:40
Eindtijd:25-08-2022 om 22:34
Alexdirk
19 aug. / 14:22
€ 325