Co Westerik - The choreographer

Co Westerik - The choreographer kopen? Bied vanaf 920!
Co Westerik - The choreographer kopen? Bied vanaf 920!Co Westerik - The choreographer kopen? Bied vanaf 920!Co Westerik - The choreographer kopen? Bied vanaf 920!Co Westerik - The choreographer kopen? Bied vanaf 920!Co Westerik - The choreographer kopen? Bied vanaf 920!Co Westerik - The choreographer kopen? Bied vanaf 920!Co Westerik - The choreographer kopen? Bied vanaf 920!Co Westerik - The choreographer kopen? Bied vanaf 920!
  • Co Westerik (1924-2018)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1976
Techniek Aquarel
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18.5 x 16.5 cm (h x b)
Incl. lijst 53.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig en uniek werk van Westerik uit 1976, aquarel, pen en inkt. Gesigneerd 'Westerik 1976'

Gemengde techniek (Oost-Indische inkt en aquarelverf) op Van Gelder papier, met inkt gesigneerd en gedateerd in de voorstelling. Strak ingelijst door lijstenmakerij MonArt (Den Bosch), achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.Provenance: Collectie Frank Verhallen.

In oktober 2019 meldde NRC “Co Westerik is postuum een ster in Londen” over Westeriks grote succes in de internationale kunstwereld (zie foto), waar hij momenteel wordt ontdekt door het internationale publiek en een nieuwe generatie kunstenaars.

“Westerik was er ongetwijfeld van overtuigd dat zijn ideeën, de beelden in zijn hoofd en zijn techniek de modes makkelijk moesten kunnen doorstaan, net zoals dat met zijn grote voorbeelden is gebeurd – en daar gaat hij ongetwijfeld gelijk in krijgen.” (Hans de Hartog Jager, NRC sept 2018)

Het werk wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00