Dick Bruna - 'Trommelaartje' - Verkocht

Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 50!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 50!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 50!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 50!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 50!Dick Bruna - 'Trommelaartje' kopen? Bied vanaf 50!
  • Dick Bruna (1927-2017)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Trommelaartje.
Zeefdruk door Dick Bruna.
Oplage 300 genummerde exemplaren.
In opdracht van Excellent uitgeverij B.V..
Het nummer kan afwijken van de foto.
Zie foto's.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 28,00
Naar Duitsland € 28,00
Europese Unie € 30,00