Dick Cassee - ingelijste ets: Les Matinaux V - 1971

Dick Cassee - ingelijste ets: Les Matinaux V - 1971 kopen? Bied vanaf 250!
Dick Cassee - ingelijste ets: Les Matinaux V - 1971 kopen? Bied vanaf 250!Dick Cassee - ingelijste ets: Les Matinaux V - 1971 kopen? Bied vanaf 250!Dick Cassee - ingelijste ets: Les Matinaux V - 1971 kopen? Bied vanaf 250!Dick Cassee - ingelijste ets: Les Matinaux V - 1971 kopen? Bied vanaf 250!
  • Dick Cassee (1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen7.5 cm x 32 cm (h x b)
Lijst32.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr V
Droge naald ets, ingelijst, van Dick Cassée. Titel: Les Matinaux. Jaar: 1971. Nummer: V. Afmetingen incl lijst: H32.5 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H7.5 x b32cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Dick CASSEE (Bloemendaal 1930)

Aquarellist, beeldhouwer, graficus, fotograaf

Cassee volgde van 1950-1954 zijn opleiding aan de AKI Enschede. In 1961 werkte hij in Parijs in Atelier 17 met SW Hayter. Van 1966 tot 1988 was Cassee docent aan de Academie voor Beeldende Kunsten en Vormgeving in Den Bosch.

Dick Cassee is een van de belangrijkste grafici van Nederland. Tegenwoordig woont en werkt hij in Amsterdam. Cassee maakt landschappen, duinlandschappen, non-figuratief en geometrisch abstract werk. Dick Cassee laat zich inspireren door uitgestrekte verlaten landschappen, zijn tekeningen ontstaan uit directe waarneming. Het onderwerp tekent hij tien keer ter plekke om "de vorm mee te nemen", waarna ze in het atelier verder worden uitgewerkt. Na 2006 wordt de figuurlijke gelijkenis voor hem secundair.

Tentoonstellingen en prijzen:

1965 Grafische prijs zwart-wit 1966 uitgereikt door de Nederlandse afdeling Aica voor Grafiek 1982 Jeanne Bieruma Oosting-prijs voor aquarel

Dick Cassee (1930)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5598 verkochte items
Alle items van deze verkoper (329)
56 cm
32.5 cm
32 cm
7.5 cm
Sluit over 3d 20u 40m 07s
Huidig bod€ 250
Volgend minimum bod: € 270
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd:01-02-2023 om 22:56
Eindtijd:12-02-2023 om 20:50
Jeldrik
02 feb. / 23:47
€ 250