Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 - Verkocht

Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 15,00

Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  zioni
FA. (9)

141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Dirk H. HARTING (1884-1970)
Ets
Titel : Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920
Totaal afmeting 28 x 38 cm
Beeldmaat 19 x 30 cm
Gesigneerd rechts onder in potlood
Links genummerd

Dirk H. HARTING (1884-1970) Ets Titel : Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 Totaal afmeting 28 x 38 cm Beeldmaat 19 x 30 cm Gesigneerd rechts onder in potlood Links genummerd

Dirk Harting (1884-1970)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  zioni
FA. (9)

141 verkochte items
28 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:16-07-2018 om 00:25
Eindtijd:22-07-2018 om 20:38
Biedingen (2)
Cato
22 jul. / 20:29
€ 15
Dubbelmonde
22 jul. / 20:01
€ 10