Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 - Verkocht

Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!Dirk Harting - Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 kopen? Bied vanaf 10!
  • Dirk Harting (1884-1970)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Dirk H. HARTING (1884-1970)
Ets
Titel : Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920
Totaal afmeting 28 x 38 cm
Beeldmaat 19 x 30 cm
Gesigneerd rechts onder in potlood
Links genummerd
Dirk H. HARTING (1884-1970) Ets Titel : Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 Totaal afmeting 28 x 38 cm Beeldmaat 19 x 30 cm Gesigneerd rechts onder in potlood Links genummerd
Binnen Nederland € 10,00