Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | onbekend |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Dirk H. HARTING (1884-1970) Ets Titel : Korte Dijkstraat in Amsterdam, ca. 1920 Totaal afmeting 28 x 38 cm Beeldmaat 19 x 30 cm Gesigneerd rechts onder in potlood Links genummerd | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.