| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote litho van Dirkje Kuik uit 1964. Nummer: eigen druk 18. Titel: slecht leesbaar. Onderop met potlood geschreven. Afmetingen blad: H61,5 x b49 cm. Afmetingen voorstelling: H41 x b35 cm. Conditie: de voorstelling is in goede staat. Aan onderijde zitten wat kreukeltjes in het papier.
ZZZW
| Transport | |
| Garantie | |