Dirkje Kuik - Litho: muziekband - 1967 - Verkocht

Dirkje Kuik - Litho: muziekband - 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik - Litho: muziekband - 1967 kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Litho: muziekband - 1967 kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Litho: muziekband - 1967 kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Litho: muziekband - 1967 kopen? Bied vanaf 55!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1967
Techniek Litho
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van Dirkje Kuik. Titel: muziekband. Jaar: 1967. Afmetingen blad: H25 x b35 cm. Afmetingen voorstelling: H16 x b21 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: Het werk is in zeer goede staat.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50