Dirkje Kuik - Litho "Vergezicht" - Verkocht

Dirkje Kuik - Litho "Vergezicht" kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik - Litho "Vergezicht" kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Litho "Vergezicht" kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Litho "Vergezicht" kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Litho "Vergezicht" kopen? Bied vanaf 45!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 36.7 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 6/65

Litho van Dirkje Kuik, gesigneerd, getiteld en genummerd in potlood.

verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 9,95
nagenoeg perfecte staat, rechtsboven in marge hele lichte vouw en achterzijde bovenkant licht papierverlies door tapeverwijdering
Binnen Nederland € 9,95