Dirkje Kuik - Winkel van .......? - Verkocht

Dirkje Kuik - Winkel van .......? kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik - Winkel van .......? kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Winkel van .......? kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Winkel van .......? kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Winkel van .......? kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Winkel van .......? kopen? Bied vanaf 45!Dirkje Kuik - Winkel van .......? kopen? Bied vanaf 45!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho uit 1970 op dik papier. Onduidelijk getiteld linksonder.Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.Beeldmaat 37x52 cm.Bladmaat 42x60 cm.Losbladig.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.