Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
raaie ets van Eduard Flor. De ets is middenonder gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 14/55. Jaar: 1971. Afmetingen blad: h32 x b50 cm. Afmetingen ets: h19 x b23 cm.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in zeer goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 1-2-2018 om 22:20 |
Eindtijd | 9-2-2018 om 21:20 |