Willem Frederik Noordijk - landschap met koeien bij de Gooijergracht te Blaricum, Laren, Eemnes
Lodewijk Johannes Kleijn - Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897) - Zandpad langs de molen
Dirk Filarski - Landschap met bruggetje - waarschijnlijk Nunspeet of Giethoorn
Willem G.F. Jansen - Olieverf op doek, Hooischuit aan kade - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Eduard Flor zonder titel.
Hand gesigneerd en genummerd 147/190.
Afmetingen blad: 65 x 50 cm
Afmetingen afbeelding: 26 x 21 cm.
Starttijd | 28-10-2016 om 14:15 |
Eindtijd | 6-11-2016 om 17:15 |