950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Eduard Flor (1925-2015).
Figuratie.
Kleurets op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 1/60.
Proper blad. Links midden mankementje aan papier.
Blad: 65x50cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Links midden mankementje aan papier. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Oelegem, België |
Starttijd | 16-2-2019 om 10:00 |
Eindtijd | 2-3-2019 om 19:20 |