Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/5 |
Grote gekleurde ets van Eduard Flor. Nummer: 2/5.
Afmetingen werk (volledig blad): 65 x 50 cm. Afmetingen voorstelling: 44 x 33 cm
Het werk is, middenonder het werk, gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: In goede staat. Het werk is wat gebobbeld. Er zit wat foxing(oxidatie vlekjes) op de witte rand. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. De kleuren komen niet goed over op de foto
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat. Er zit wat foxing(oxidatie vlekjes) op de witte rand. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-7-2018 om 11:05 |
Eindtijd | 17-7-2018 om 20:52 |