Frans Steginga - 'Gebundelde Kracht'
Jochem de Graaf - Figuren (groot werk)
Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket rood blauwe stoel
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Erik de Nie
ets oplage: 15 ex.
28 x 38 cm
gesigneerd en genummerd 1998
ingelijst in houten lijst met passepartout
Starttijd | 15-7-2013 om 7:28 |
Eindtijd | 22-7-2013 om 7:28 |