Eugene Brands - Eugene Brands - litho: Portrait - 1968 - Verkocht

Eugene Brands - litho: Portrait - 1968 kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Brands - litho: Portrait - 1968 kopen? Bied vanaf 200!Eugene Brands - litho: Portrait - 1968 kopen? Bied vanaf 200!Eugene Brands - litho: Portrait - 1968 kopen? Bied vanaf 200!Eugene Brands - litho: Portrait - 1968 kopen? Bied vanaf 200!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Litho van Eugene Brands uit 1968. Titel: Portrait. Nummer: H.C. (Horse Commerce = buiten de verkoop). Afmetingen: h38 x b30 cm.

Rechtsonder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. De authebciteit van het werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in nieuw staat.