Eugene Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100)

Eugene Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100) kopen? Bied vanaf 200!
Eugene Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100) kopen? Bied vanaf 200!Eugene Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100) kopen? Bied vanaf 200!Eugene Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100) kopen? Bied vanaf 200!Eugene Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100) kopen? Bied vanaf 200!
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Gesigneerde litho van Eugene Brands uit een oplage van 100 stuks. Rechtsonder gesigneerd in potlood, genummerd 50. De litho is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest. Onderaan is een lijntje van de drukinkt zichtbaar.

Eugene Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (27)
Geplaatst door  Floris2021

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
30 cm
38 cm
Starttijd:30-06-2022 om 06:20
Eindtijd:08-07-2022 om 19:13
Openingsbod € 200
ObjectlocatieAlmere,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland