Eugene Brands - Gele figuur - Verkocht

Eugene Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!
Eugene Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!Eugene Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
Lijst62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurige litho van Eugène Brands, mooi karakteristiek COBRA-werk. Zie ook andere werk van Brands, combineert mooi met deze litho.

Mooie zwarte houten lijst, professioneel ingelijst. Prent is beetje gezakt, zie foto.

Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-10-2022 om 22:46
Eindtijd:02-12-2022 om 18:06
Mooiekunst1
02 dec. / 17:35
€ 150