Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Wolf Erdmann Oblonskij - Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer
Jan Schaeffer - Terras in Middelburg
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 62 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Mooie zwarte houten lijst, professioneel ingelijst. Prent is beetje gezakt, zie foto. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obdam, Nederland |
Objectlocatie | Obdam, Nederland |
Starttijd | 16-10-2022 om 22:46 |
Eindtijd | 2-12-2022 om 18:06 |