Eugene Brands - Gele figuur - Verkocht

Eugene Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!Eugene Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1968
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurige litho van Eugène Brands, mooi karakteristiek COBRA-werk. Zie ook andere werk van Brands, combineert mooi met deze litho.
Mooie zwarte houten lijst, professioneel ingelijst. Prent is beetje gezakt, zie foto.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obdam, Nederland