Eugene Brands - gesigneerde litho - Portrait

Eugene Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 275!
Eugene Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 275!Eugene Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 275!Eugene Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage92/100
Gesigneerde litho van de kunstenaar Eugene Brands (1913-2002)
gedrukt in een oplage van 100 stuks. Rechts is het werk gesigneerd in potlood met Brands 68 en links 92/100. Papiermaat 38 x 30 cm (h x b). De litho is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.

Eugene Brands (1913-2002)

Alle items van deze kunstenaar(22)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
30 cm
38 cm
Starttijd:21-01-2022 om 16:36
Eindtijd:31-01-2022 om 21:57
Openingsbod€ 275
ObjectlocatieTiel, Nederland