| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1995 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 50.5 x 45.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 150 |
EUGENE BRANDS (1913-2002)
Gesigneerde zeefdruk.
Titel: Aan Eugenie ( voor zijn dochter)
Jaartal: uitgegeven door Jaski Art Gallery in 1995
Afmeting papier: 45,5 x 50,5 cm.
Afmeting beeld: 33,5 x 39 cm.
Oplage: 59/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood rechtsonder - genummerd linksonder
Niet ingelijst.
Verzenden B: 12€ NL: 20€
| Conditie | |||||
| Conditie | Zeer Goed | ||||
| Transport | |||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Garantie | |||||