Eugene Brands - Groene kop - Verkocht

Eugene Brands - Groene kop kopen? Bied vanaf 150!
Eugene Brands - Groene kop kopen? Bied vanaf 150!Eugene Brands - Groene kop kopen? Bied vanaf 150!Eugene Brands - Groene kop kopen? Bied vanaf 150!
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 30 cm (h x b)
Lijst55.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie karakteristieke kleurenlitho van Eugène Brands. Met een nieuw passe-partout en eventueel nieuwe lijst heb je ene prachtig COBRA-werk aan de muur hangen.

Nette zwart aluminium lijst, vochtplek in linker onder hoek van het passepartout.

Dit item is verkocht voor 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-04-2022 om 17:03
Eindtijd:10-10-2022 om 11:13
noortje3
09 okt. / 19:28
€ 135