Eugene Brands - Kleurenzeefdruk - Fruitschaal - Verkocht

Eugene Brands - Kleurenzeefdruk - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Eugene Brands - Kleurenzeefdruk - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 225!Eugene Brands - Kleurenzeefdruk - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 225!Eugene Brands - Kleurenzeefdruk - Fruitschaal kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/250

Hand gesigneerde zeefdruk van Eugene Brands, op dik papier getiteld 'Fruitschaal', 1988. Totale afmeting 72 x 80 cm. Afmetingen beeld: H54,5 x b63 cm.Gedrukt in een oplage van 250 stuks(nr 15), gesigneerd, gedateerd (1988) en genummerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Wat kreukeltjes in de witte rand. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.

Eugene Brands (1913-2002)

Alle items van deze kunstenaar(23)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
63 cm
54.5 cm
Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2020 om 16:58
Eindtijd:12-07-2020 om 23:49
richard043
12 jul. / 23:33
€ 180