| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 48 x 45 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 78 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afbeeldingsmaat 48x45 cm.
Achter glas en een passepartout met zilveren belijning.
In een houten lijst, 78x73 cm.
Het geheel is in uitstekende staat.
NO FOREIGN SHIPMENT/GEEN VERZENDING BUITENLAND
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||