Eugene Brands - zeefdruk, print proof (proefdruk) - Verkocht

Eugene Brands - zeefdruk, print proof (proefdruk) kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Brands - zeefdruk, print proof (proefdruk) kopen? Bied vanaf 250!Eugene Brands - zeefdruk, print proof (proefdruk) kopen? Bied vanaf 250!Eugene Brands - zeefdruk, print proof (proefdruk) kopen? Bied vanaf 250!Eugene Brands - zeefdruk, print proof (proefdruk) kopen? Bied vanaf 250!Eugene Brands - zeefdruk, print proof (proefdruk) kopen? Bied vanaf 250!Eugene Brands - zeefdruk, print proof (proefdruk) kopen? Bied vanaf 250!Eugene Brands - zeefdruk, print proof (proefdruk) kopen? Bied vanaf 250!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 78 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Afbeeldingsmaat 48x45 cm.
Achter glas en een passepartout met zilveren belijning.
In een houten lijst, 78x73 cm.
Het geheel is in uitstekende staat.

NO FOREIGN SHIPMENT/GEEN VERZENDING BUITENLAND

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00