Zeefdruk van Eugene Brands. Titel: The Gardener. Oplage: 143/200. Afmetingen incl lijst: H78 x b66cm. Afmetingen voorstelling: H54 x b43cm. Linksonder de afbeelding met potlood gesigneerd. Rechtsonder de nummering. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Eugène Brands (1913-2002) was verbonden aan de CoBrA, maar ging vervolgens zijn eigen weg.
Verzenden: we verzenden op dinsdag en donderdag.