Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12

Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12 kopen? Bied vanaf 60!
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12 kopen? Bied vanaf 60!Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12 kopen? Bied vanaf 60!Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Floris Verster (1861-1927)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekProefdruk
Afmetingen20.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
* Vrij zeldzame proefdruk / herdruk van deze ets van Floris Verster, In de laatste uitgave / map  uit 1997 van herdrukken in een oplage van slechts 30 exemplaren  van 10 etsen van hem zat deze ets er niet bij.
* De ets is lichter gedrukt, waarbij het lijnenspel wat beter te zien is dan op de originele uitgave van 1890.
* Papiermaat is 20,5 x 29,5 cm. Beeldmaat is 10,5 x 20 cm.
* Betreft ets No. 12  Scherjon  (referentiecatalogus van zijn grafiek). Zijn grafisch oeuvre was beperkt tot slechts 19 etsen en 1 lithografie.
* De orignele etsplaten zijn allemaal  in het  bezit van het Rijksprentenkabinet, Rijksmuseum Amsterdam

Beeldafdruk is in goede staat. In het papier wat kreukels, goed ingelijst met passe-partout is hier weinig meer van te zien.

Starttijd:08-05-2022 om 16:46
Eindtijd:22-05-2022 om 22:23
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieUtrecht, Nederland