Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18

Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18 kopen? Bied vanaf 75!
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18 kopen? Bied vanaf 75!Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18 kopen? Bied vanaf 75!Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18 kopen? Bied vanaf 75!
  • Floris Verster (1861-1927)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekProefdruk
Afmetingen21 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
* Vrij zeldzame proefdruk / herdruk van deze ets van Floris Verster, In de laatste uitgave / map  uit 1997 van herdrukken in een oplage van slechts 30 exemplaren  van 10 etsen van hem zat deze ets er niet bij.
* De ets is lichter gedrukt, waarbij het lijnenspel wat beter te zien is dan op de originele uitgave van 1890.
* Papiermaat is 21 x 29  cm. Beeldmaat is 17,5 x 23 cm.
* Betreft ets No. 18 Scherjon  (referentiecatalogus van zijn grafiek). Zijn grafisch oeuvre was beperkt tot slechts 19 etsen en 1 lithografie.
* De orignele etsplaten zijn allemaal  in het  bezit van het Rijksprentenkabinet, Rijksmuseum Amsterdam
Beeldafdruk is in goede staat. In de witranden / papier enkele kreukels, goed ingelijst met passe-partout is hier weinig tot niets meer van te zien.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd8-5-2022 om 16:47
Eindtijd22-5-2022 om 22:25
Openingsbod € 75
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland