Fon Klement - titel niet leesbaar

Fon Klement - titel niet leesbaar kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 73,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Seats2meet
FA. (1)

Lid sinds 2020
7 verkochte items
  • Fon Klement (1930-2000)
Jaartal1996
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 53 cm (h x b)
Lijst86 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage133/199
Het werk is in goede staat en kan bij voorkeur worden opgehaald in Utrecht (op het centraal station bij Seats2meet.com Utrecht CS).

Dit item is verkocht voor 73,60(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-06-2020 om 14:26
Eindtijd:10-08-2020 om 13:18

Biedingen (1):

TonnyB
9 aug. / 23:00
€ 64