Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3/24 |
Zeer vroeg werk van Fon Klement.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-4-2021 om 13:51 |
Eindtijd | 22-8-2021 om 8:19 |