Fred van der Wal - Badkamer met meisjes

Fred van der Wal - Badkamer met meisjes kopen? Bied vanaf 40!
Fred van der Wal - Badkamer met meisjes kopen? Bied vanaf 40!Fred van der Wal - Badkamer met meisjes kopen? Bied vanaf 40!Fred van der Wal - Badkamer met meisjes kopen? Bied vanaf 40!
  • Fred van der Wal (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1976
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 74 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeefdruk van Fred van der Wal, op geschept papier. Met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd. De afbeelding is 70 x 69 cm. De conditie is goed, lichte kreuk in witmarge, scheurtje links (zie foto's).

lichte kreuk in witmarge, scheurtje links (zie foto's)
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 45,00