Georges Braque - Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 - Verkocht

Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 kopen? Bied vanaf 125!Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 kopen? Bied vanaf 125!Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 kopen? Bied vanaf 125!
  • Georges Braque (1882-1963)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Le Coq

kleurlithografie  published by Revue Verve 1953

(frontispiece for "Mods and Movements in Art," Vol VII, No 27-28).

zeldzaam

achterkant bedrukt

Formaat afbeelding  34,8 x 25,3 cm

Wordt in een passepartout 40,0 x 50,0 cm  van Museumqualiteit geleverd worden.

lichte vouw rechts onder , niet storend

in goede staat

Garantie:

Starttijd1-1-2015 om 12:06
Eindtijd8-1-2015 om 12:06
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken