Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 - Verkocht

Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 kopen? Bied vanaf 125!Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 kopen? Bied vanaf 125!Georges Braque - Le coq 1952 - lithografie uit Revue Verve 1953 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Georges Braque (1882-1963)
GesigneerdHandgesigneerd

Le Coq

kleurlithografie  published by Revue Verve 1953

(frontispiece for "Mods and Movements in Art," Vol VII, No 27-28).

zeldzaam

achterkant bedrukt

Formaat afbeelding  34,8 x 25,3 cm

Wordt in een passepartout 40,0 x 50,0 cm  van Museumqualiteit geleverd worden.

lichte vouw rechts onder , niet storend

in goede staat

Garantie:

Georges Braque (1882-1963)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:01-01-2015 om 12:06
Eindtijd:08-01-2015 om 12:06
robgroenewegen
03 jan. / 14:22
€ 125