Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Le Coq
kleurlithografie published by Revue Verve 1953
(frontispiece for "Mods and Movements in Art," Vol VII, No 27-28).
zeldzaam
achterkant bedrukt
Formaat afbeelding 34,8 x 25,3 cm
Wordt in een passepartout 40,0 x 50,0 cm van Museumqualiteit geleverd worden.
lichte vouw rechts onder , niet storend
in goede staat
Garantie:
Starttijd | 1-1-2015 om 12:06 |
Eindtijd | 8-1-2015 om 12:06 |